DOŚWIADCZENIE

Spółka powstała w roku 2008 ale jej właściciele szczycą się już ponad 20 letnim doświadczeniem w branży technologii bezwykopowych

WYZWANIA

Celem naszej działalności  jest oferowanie rozwiązań technicznych pozwalających na skuteczne przywracanie sprawności technicznej starym przewodom kanalizacyjnym

PROFESJONALIZM

Mamy nadzieję, że nasze sprawdzone rozwiązania i bogate doświadczenie będą doskonałą zachętą do nawiązania współpracy dla wszystkich zainteresowanych.

KIM JESTEŚMY


Spółka cywilna KMR powstała w roku 2008, ale jej właściciele szczycą się już ponad 20-letnim doświadczeniem w branży technologii bezwykopowych zdobywanym w ramach innych firm. Od samego początku celem działalności firmy jest oferowanie rozwiązań technicznych pozwalających na skuteczne przywracanie sprawności technicznej starym przewodom kanalizacyjnym. Rozwiązania te oparte są na wykorzystaniu produkowanych przez spółkę KMR krótkich modułów rurowych z PVC.

CO ROBIMY


Na dzień dzisiejszy firma oferuje system renowacji przewodów kanalizacyjnych metodą shortliningu (krótkiego reliningu) oraz system bezwykopowej wymiany przewodów kanalizacyjnych metodą kruszenia starych rur (burstlining, kraking). Wspólnie z firmami działającymi na polu przewiertów i przecisków rozwijamy wykorzystanie krótkich modułów rurowych do budowy nowych przewodów kanalizacyjnych metodami bezwykopowymi.

Jako firma produkująca krótkie moduły rurowe i oferująca opracowane pod kątem ich wykorzystania technologie jesteśmy zainteresowani rozszerzaniem współpracy ze wszystkimi firmami wykonawczymi oraz zajmującymi się eksploatacją przewodów kanalizacyjnych. Mamy nadzieję, że nasze sprawdzone rozwiązania i bogate doświadczenie będą doskonałą zachętą do nawiązania współpracy dla wszystkich zainteresowanych.

NASZA SIEDZIBA


Podziel się wiedzą

Jesteś zaintersowany naszą ofertą?

chciałbyś się czegoś więcej dowiedzieć na temat naszej działalności


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI